Citi Bank nakupuje USD/JPY

Citi Bank nakupuje USD/JPY

Likvidita na finančních trzích v období Vánoc vysychá. Proto očekáváme u většiny měnových párů pohyb do strany, čehož se dá výborně využít pro aplikaci té nejjednodušší obchodní strategie. Nakoupit na dolní hranici pásma a prodat nahoře. Tato strategie se dá aktuálně aplikovat na měnový pár USD/JPY.

USD/JPY se přibližuje k silné zóně podpory, kterou ohraničují Fibonacciho hodnoty 50,00 a 38,20 a rostoucí trendová linie. Zde je podle Citi Bank prostor pro nákup. Obchod se zneplatní, když cena klesne pod Fibonacciho hodnotu 38,20. Cílem by se podle banky měly stát maxima z předchozího pátku.

JPY výhled:

BoJ ohlásila předchozí pátek rozšíření stávajícího programu QE o nákup ETF. Tato akce byla trhy ve výsledku přijata špatně, protože čekaly mnohem vyšší navýšení objemu QE, než jaký banka nakonec ohlásila. Citi Bank neočekává, že by BoJ přistoupila k dalším změnám monetární politiky v první polovině roku 2016.

USD/JPY by mohl mírně těžit z očekávaného pokračování zvyšování úrokových sazeb v USA.

Technický výhled: 120.35-123.58

Nerozhodnost páru vydat se jasným směrem stvrzují i klouzavé průměry, které vydávají jak nákupní (55 protíná 100 a 200), tak prodejní(100 protíná 200) signály.

usd_jpy_21_12_2015_D usd_jpy_21_12_H4

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!