DAX 1. 11. 2016

DAX 1. 11. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 1. 11. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance byla poklidnějšího rázu. Dax otevřel uprostřed široké rovnovážné oblasti a po celý den zde také zůstal. Vytvořený objemový profil můžeme jednoznačně označit za tzv. vyvážený den neboli Balanced day. Dnešní otevření rostoucím gapem potvrzuje předpoklad silných kupců, kteří vstoupili do trhu s odrazem od 10575.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Rostoucí gap o velikosti 44 bodů mimo rozpětí předchozího dne. Takový gap má dle našich statistik 80% pravděpodobnost uzavření dle historických dat. To by odpovídalo tzv. reakční prodejní aktivitě, kdy by se obchodníci pokusili o návrat na ceny předchozí seance. Pokud budeme uvažovat takový scénář pro dnešní den, v cestě prodejcům stojí HVN zóna  10705. Ta by mohla zapůsobit jako první support. Pokud dojde k proražení tohoto supportu, očekáváme test včerejšího close a VPOC na cenách 10670-10660. Na těchto cenách by se kupci měli projevit, pokud budou chtít nastolit nové rostoucí pohyby. Pokud by dnes byli kupci aktivní ihned po startu obchodní seance, znamenalo by to, že se trh dostal nad 10720, což je LVN, která odděluje vyšší ceny od dlouhodobé rovnováhy. Nad touto oblastí je prázdný objemový profil, proto může dojít k jeho vyplňování novým objemem. Další zónou směrem vzhůru je pak dle teorie aukce HVN 10790.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 1. 11. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!