DAX 1. 12. 2015

DAX 1. 12. 2015

Získejúčet.cz:

Nyní již je naše cílová zóna 11460 opravdu na dosah. Včerejší den na Daxu opět potvrdil silné kupce a zájem o růst cen německého akciového indexu. Kupci po první hodině obchodní seance vstoupili do trhu a okamžitě nastartovali další trend na vyšší ceny. High předchozích dnů aktivitu mírně zbrzdilo, avšak kupci byli natolik agresivní, že dokázali uznat ceny nového lokálního high za férové. Rovnovážná oblast a férová cena se opět posunula směrem nahoru. High 11434 je pouhých 26 bodů od naší cílové zóny a pro další dny se nabízí jasný scénář. Dosažení hlavního dlouhodobého VPOC 11460.

Dnešní seanci otevíráme na hranici včerejší rovnovážné oblasti. Můžeme očekávat pokles směrem do rovnovážné oblasti k férové ceně 11375 či close 11350. Od těchto cen by bylo ukázkové dostat další nákupní aktivitu směrem k 11460. Kupci mají našlápnuto opravdu velmi dobře, to potvrzují rostoucí trendové dny s postupnou změnou rovnovážné oblasti na vyšší ceny. Pokud dosáhneme na cenu 11460, můžeme očekávat obchodní aktivitu právě v okolí této ceny. Z toho důvodu není vhodné tento level brát jako sell zónu, ale naopak spíše jako cíl pro dlouhé pozice.

Samozřejmě je svět tradingu nevyzpytatelný a proto se musíme připravit na všechno. Je možné, ikdyž pravděpodobnost takové situace je dle nás malá, že ještě předtím, než dosáhneme 11460, vstoupí do trhu prodejci a způsobí korekci, která zabrání býkům k dosažení svého cíle. V takovém případě očekáváme pokles k aktuálnímu mikro-kompozitnímu VPOC 11300.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 

1-12-15dax

DAX 30min graf s denními profily

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 1. 12. 2015 pochází z Získejúčet.cz

Zdroj: Získejúčet2

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!