DAX 1. 12. 2016

DAX 1. 12. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 1. 12. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Ještě než vstoupíme do posledního měsíce tohoto roku, pojďme se podívat na včerejší zakončení listopadového obchodování. Seance byla otevřena mírným gapem, který byl ve směru reakční aktivity ihned uzavřen. Prodejci měli za cíl dostat se zpět na 10575, avšak to se jim nepodařilo. Kupci dopoledne vstoupili silně do trhu a dokázali dosáhnout dlouhodobě rovnovážné ceny 10670. Tato cena víceméně zafungovala jako resistence a nakonec byla seance uzavřena mírně pod cenou open na 10610. Kupci tak dokázali odvrátit propad mimo rovnováhu, avšak typu uzavření včerejší seance to vypadá, že se dočkáme dalšího testu support zón 10575 – 10600.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Našemu předpokladu napovídá i otevření dnešní seance. Otevíráme na samé hranici včerejšího low, odkud by mohla pokračovat prodejní aktivita směrem k supportu na 10575. Proti tomuto předpokladu se staví možnost reakční nákupní aktivity, kdy by se kupci měli pokusit o návrat do včerejší rovnovážné oblasti k ceně 10640. Zde bylo včera zobchodováno nejvíce objednávek a trh má často tendenci rovnováhu předchozího dne znovu testovat. Pokud se dočkáme reakční nákupní aktivity, je možné, že snaha kupců bude pokračovat až k VPOC celé oblasti na 10670.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 1. 12. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!