DAX 1. 2. 2017

DAX 1. 2. 2017

Získejúčet.cz:

Dax 1. 2. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší Dax byl jako z učebnice. To, co jsme v ranní analýze psali, se následně poměrně přesně objevilo na trhu. Od otevření seance byli silnější kupci a otestovali zmiňovanou resistenci HVN 11730. Zde byly nákupní snahy potlačeny a Dax začal směřovat k nižším cenám. I když obchodníci znovu vytvořili oblast objemu a férovou cenu v okolí 11700, podařilo se následně prodejcům opustit tuto oblast a vrátit se zpět do lednové rovnováhy. Očekávali jsme dosažení ceny 11575, prodejci dosáhli až na low 11535.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena rostoucím gapem uprostřed prázdného objemového profilu včerejšího dne. Do trhu vstoupili prodejci, kteří se nyní snaží klesnout zpět k 11575 – 11560. Pokud se jim to podaří, očekáváme pomalejší obchodní aktivitu v této oblasti. Přestože včerejší den byl výhrou pro prodejce, většina zobchodovaného objemu zůstala na vyšších cenách a proto nemůžeme kupce pro dnešní den úplně zatracovat. Mohlo by se stát, že se pokusí o korekci včerejšího pohybu, vyplnění prázdného objemového profilu či až dosažení včerejší férové ceny 11700.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 1. 2. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!