DAX 1. 3. 2016

DAX 1. 3. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší den bohužel nenabídl naši oblíbenou reakční aktivitu a uzavření gapu ihned po otevření seance. Trh vyprodal až pod 9375 a to na cenu 9325. Všimněte si, že tato cena je netestovaný VPOC ze dne 25. 2. a zafungovala jako perfektní support ve formě low dne. Od této ceny vstoupili do trhu kupci, kteří dokázali vymazat ztráty a konečně uzavřít ranní gap. Seance byla nakonec uzavřena téměř uprostřed svého rozpětí na 9405 a nabídla poměrně dobře distribuovaný profil.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Jak už jsme psali, nacházíme se v dlouhodobé rovnováze. Aktuálně se nacházíme mezi dvěma hlavními zónami, kterými jsou HVN 9520 a HVN 9375. Po dnešním otevření vyrazili do boje agresivně kupci. Pokud budou chtít opustit včerejší rozpětí a pokračovat na vyšší ceny, budou muset překonat silnou resistenci ve formě HVN 9520. Upozorňujeme, že tato zóna nemusí zafungovat na bod přesně. Spíše se okolo ní může trh zastavit. Pokud se podíváme na stranu prodejců, jejich dnešní cíl je jasný: vrátit se zpět na 9375 a ideálně prorazit včerejší low na 9325.

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

 

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 1. 3. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!