DAX 1. 3. 2017

DAX 1. 3. 2017

Získejúčet.cz:

Dax 1. 3. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Pro včerejší seanci jsme očekávali reakční prodejní aktivitu a obchodování uprostřed aktuální rovnováhy. Seance nakonec byla uzavřena na ceně 11830, kde se také vytvořila nová férová cena. Trh byl opět spíše klidnější. Je vidět, že poslední dva dny probíhá souboj mezi kupci a prodejci v okolí cen 11800 – 11840.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance otevřela na ceně 11860. To je otevření rostoucím gapem o velikosti 30 bodů. Pravděpodobnost uzavření je poměrně vysoká a nahrává tomu i fakt, že na včerejší close ceně je i férová cena VPOC s největším počtem objednávek daného dne. Pokud tedy budou chtít dnes obchodovat prodejci, toto by mohl být jejich scénář. Naopak jestliže k uzavření gapu nedojde, očekáváme test zóny 11895 jako resistence. Bude důležité sledovat, jak se s touto hladinou trh popere. Pokud se mu podaří hladinu prorazit, můžeme očekávat opětovné tendence k dosažení ceny 12000 a případně i další rostoucí pohyby.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 1. 3. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!