DAX 1. 7. 2016

DAX 1. 7. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 1. 7. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance byla otevřena v blízkosti předchozího close mírně nad rovnovážnou oblastí. Hned z kraje trh vykonal reakční prodejní aktivitu a vrátil se zpět do rovnováhy. Tu dokonce překonal a prodejci byli zastaveni až na low předchozí seance. Zde byli tvrdě odmítnuti a kupci se postarali o další tržní vývoj. Podařilo se jim prorazit zmiňovanou resistenci 9620 a dostali se na vyšší ceny. Dlouhodobý VPOC 9850 nebyl dosažen, avšak nyní je poměrně blízko. Pokud se podíváme na denní objemový profil, vidíme, že rovnováha za poslední 4 dny byla včerejším dnem opět potvrzena, 9590 je VPOC této oblasti.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Pro dnešek bude tedy důležité, jestli se obchodníci vydají směrem k rovnováze na vyšších cenách s VPOC na 9850 nebo zůstanou v pobrexitových hodnotách s férovou cenou 9590. Toto jsou nyní zóny, které by měly přitahovat obchodní aktivitu. V případě vyšší volatility a rychlejšího obchodování bychom spíše preferovali dosažení ceny 9850. Avšak i když je dnes první pátek v měsíci, NFP vyhlašování, které by podpořilo aktivitu a volatilitu trhů, bude vyhlašováno až 8. července. Navíc v pondělí se v USA neobchoduje, proto by dnes mohla být aktivita spíše pomalejší. V takovém případě bychom preferovali spíše scénář návratu do rovnováhy posledních pěti dní s VPOC férovou cenou 9590.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 1. 7. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!