DAX 1. 9. 2016

DAX 1. 9. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 1. 9. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seanci začali prodejci únikem z rovnováhy předchozího dne. Pokusili se obchodovat na cenách prázdného objemového profilu avšak okamžitě byly tyto ceny odmítnuty. Trh se vrátil zpět k úternímu VPOC, který byl otestován a sloužil jako vstupní zóna do nových prodejních objednávek. Následně prodejci ukázali svoji převahu a dostali se až pod low předchozího dne. Včerejší low bylo vytvořeno na drobném price action levelu 10550. Zde přišla korekce a trh nakonec uzavřel na 10580.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance otevřela přímo uprostřed dvou zajímavých zón. Pod včerejší HVN oblastí (nemůžeme ji dobře označit za rovnovážnou oblast, ale jako HVN oblast určitě) a nad včerejší cenou close. Obě tyto zóny nyní mohou být velmi zajímavé. Close je navíc blízko HVN ceny 10590, takže by dnes mohla tato oblast přitahovat tržní aktivitu. Jestliže zde vstoupí do trhu kupci a zabrání prodejům, mohl by se Dax obchodovat směrem vzhůru. Proti stojí HVN oblast začínající na 10630 a končící na 10660. To je zase místo, kde by mohli prodávající uznat ceny za dostatečně vysoké pro prodeje.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 1. 9. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!