DAX 10. 1. 2017

DAX 10. 1. 2017

Získejúčet.cz:

Dax 10. 1. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance byla otevřena rostoucím gapem mimo předchozí obchodní rozpětí. I přes uzavření v zelených číslech zůstala rovnovážná oblast páteční seance na nižších cenách a proto jsme mohli očekávat reakční prodejní aktivitu. Ta se dostavila ihned s pondělním otevřením ve velké síle. Prodejci dokázali běhěm pár hodin vymazat celé páteční zisky. Rozšířili low na 11520, kde se vytvořil support, který přinesl poslední korekční pohyb a seance byla uzavřena na ceně 11550.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Když se podíváme na poslední dvě seance, pohyb vzhůru vypadá pouze na rychlé otestování. Nemůžeme říci, že by nákupní objednávky byly nějak přesvědčivé. Naopak na nižších cenách se nám znovu potvrdila rovnovážná oblast a opět se snížila férová cena VPOC. Dnešní seance byla otevřena přímo na včerejším VPOC. Zatím trh mírně roste avšak má před sebou blízkou resistenci na ceně 11560. Ta by mohla fungovat jako odrazový můstek pro případné prodejce. Pokud by prodejci potvrdili včerejší náladu, očekáváme další test nového low 11520. Při proražení je následně cílem 11480 jako hranice předchozí rovnováhy. Pokud se naopak dnes vzchopí kupci a včerejší low bude definitivně supportem, očekáváme proražení 11560 a snahu o dosažení ceny 11590. To je minoritní price action level, který by mohl rostoucí trh malinko zpomalit.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 10. 1. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!