DAX 10. 10. 2016

DAX 10. 10. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 10. 10. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Páteční seance na Daxu odstartovala uprostřed rovnovážné oblasti, avšak zde se obchodníci dlouho neohřáli. Prodejci unikli z rovnováhy až na LVN zónu, o které jsme psali, 10480. Ta napoprvé perfektně zafungovala jako support a odvrátila další prodeje. Byla testována ještě dvakrát a napodruhé již nedokázala zastavit prodejní objednávky. Trh tak klesl na low 10440. Odtud ještě přišla korekce, kdy se kupci pokusili vrátit zpět do rovnováhy, ale nakonec se jim nepodařilo, a včerejší týden tak byl uzavřen na 10475.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena přímo na páteční férové ceně uprostřed rovnovážné oblasti. Nacházíme se tedy tam, kde se v pátek obchodníci shodli na cenách. Pokud se podíváme na střednědobý objemový profil (šedá barva), vidíme velmi důležitou zónu na ceně 10580. Pokud se dnes kupci vschopí, na 10480 vstoupí do trhu, právě 10580 by mohl být cíl jejich býčí aktivity. Pokud bude 10480 proražena a podíváme se na nižší ceny, zajímat nás bude konec LVN oblasti 10430. Ta by mohla být také rozhodující oblastí o dalších pohybech na Daxu. Pod touto cenou je dlouhodobá férová cena VPOC 10290. Jestliže se kupci neudrží na aktuálních cenách, právě k této hladině by trh mohl začít klesat.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 10. 10. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!