DAX 10. 11. 2016

DAX 10. 11. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 9. 11. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Důležitá situace, velké emoce. Možná až přehnané. Analytici předpovídali negativní náladu na trzích v případě výhry Donalda Truma v amerických prezidentských volbách. Tak tomu skutečně bylo, trhy plošně klesly o několik procent. Jenže tato situace netrvala tak dlouho. Konkrétně Dax začal již po otevření seance růst a mazat ranní gap. Gap o velikosti cca 525 bodů se podařilo uzavřít během několika hodin. Žádná dlouhá negativní nálada tedy na Daxu nepřevládla a můžeme situaci okolo amerických voleb můžeme považovat za přehnanou. Uvidíme, jak budou finanční trhy reagovat na politiku Donalda Trumpa v budoucnu.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Včerejší seance byla jasně v rukou kupců. Ti ukázali svoji sílu i tím, že uzavřeli seanci na high. High bylo překročeno dnešním ranním gapem, kdy trh otevřel na ceně 10685. Nyní máme dvě možnosti. Dax bude pokračovat v rostoucích pohybech, nebo se vrátí zpět do rozpětí včerejšího dne a dlouhodobé rovnováhy. Pokud nastane situace č. 1, resistencí proti kupcům je cena 10790. Při druhém scénáři očekáváme návrat do rozpětí včerejšího dne směrem k HVN oblastem 10620, 10580 či až k 10515. Dlouhodobě férovou cenou je stále 10375, která byla potvrzena i včerejší seancí. Bylo zde realizováno nejvíce objednávek a tato cenová hladina se tak stala  cenou VPOC. Pokud budou prodejci proti rostoucím pohybům, toto je cena, kam by měli směřovat.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 10. 11. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!