DAX 10. 12. 2015

DAX 10. 12. 2015

Získejúčet.cz:

Včerejší seanci jsme strávili téměř celou v blízkosti spodní hranice distribuce 10650. V této oblasti cen jsme vytvořili kvalitně distribuovaný objemový profil. Trh se obchodoval nahoru a dolu a stanovil dobře identifikovatelnou rovnovážnou oblast. Ke konci seance prodejci dokázali prorazit a opustit Value Area a to přímo k ceně 10490. Tato cena byla také proražena, avšak její důležitost byla potvrzena vytvořením menší HVN na včerejším objemovém profilu. Včerejším dnem jsme tedy definitivně opustili distribuci 11000 – 10650.

Dnešní seanci jsme otevřeli v blízkosti včerejšího close. Otevřeli jsme pod rovnovážnou oblastí. Pro nyní se nabízí reakční nákupní aktivita směrem do rovnovážné oblasti včerejšího dne. Tento scénář by podpořilo také silné low, které bylo včera vytvořeno na ceně 10448. Pokud kupci vstoupí do trhu, očekáváme rostoucí pohyb směrem k včerejší férové ceně VPOC 10630. Zde by trh mohl zastavit nebo nabídnout prodejní reakci. V případě, že kupci nevstoupí do trhu, očekáváme obchodování v oblasti včerejšího dne okolo ceny 10550 a vyplnění včerejšího objemového profilu. Pokud naopak trh ovládnou agresivní prodejci, mají poměrně volný prostor až k ceně 10285.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 

DAX 30min graf s denními profily

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 10. 12. 2015 pochází z Získejúčet.cz

Zdroj: Získejúčet2

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!