DAX 10. 2. 2017

DAX 10. 2. 2017

Získejúčet.cz:

Dax 10. 2. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance byla otevřena uvnitř rovnováhy a díky odrazu od 11470 jsme mírně preferovali spíše kupce. Dopoledne jsme strávali v okolí 11560, avšak následně přišli nákupní tlaky a trh se posunul poměrně kvalitně s dostatečným objemem objednávek na vyšší ceny. Nedosáhli jsme na resistenci 11680, ale trh na ní má pěkně namířeno. Seance byla uzavřena na VPOC 11635, což značí to, že rostoucí pohyby byly opravdu kvalitní.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

11680 jako zmiňovaná resistence a také jako dnešní cena open. Trh otevřel přímo na této s/r úrovni. Jestliže budou kupci silní při páteční seanci, mohli by se pokusit 11680 prorazit a směřovat k 11750. Očekáváme, že na začátku seance dojde spíše k reakční prodejní aktivitě směrem k včerejší ceně VPOC a close. Potom by teoreticky na těchto cenách mohli kupci vstoupit do trhu. Pokud na těchto cenách nebo výše do trhu nevstoupí, prodejci mají opět jasný cíl – rovnováha 11560.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 10. 2. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!