DAX 10. 3. 2016

DAX 10. 3. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

I když včerejší seance nabídla poměrně dlouhé pohyby bez korekcí a zajímavé prostory pro profity, nakonec se německý akciový index opět nikam neposunul a stále tak zůstává v rovnováze okolo HVN 9760. Po otevření do trhu vstoupili kupci, kteří byli zastaveni na ceně 9840. Prodejci dokázali úplně vymazat ranní býčí aktivitu a nakonec trh uzavřel na ceně 9715. Všimněte si zajímavého low v blízkosti předchozího close. Bylo dvakrát testováno a pro dnešní seanci je tak slabé a mohlo by dojít k jeho proražení na nižší ceny.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena uprostřed včerejší rovnovážné oblasti. Asi nejzajímavější bude dnešní 14. hodina, kdy nás čeká zasedání ECB. Ve 14:30 našeho času tedy pozor na zvýšenou volatilitu. I díky volatilitě by se Dax mohl konečně vymanit z již šesti denní rovnováhy. Zóny zůstávají stále stejné, pod cenou je to LVN 9585, nad cenou je to HVN 9925 a 10000.

10-3-16

DAX 30min graf s denními profily

 

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 10. 3. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!