DAX 10. 3. 2017

DAX 10. 3. 2017

Získejúčet.cz:

Dax 10. 3. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včera jsme psali, že ohledně hraničních s/r zón máme poměrně jasno. Trh se dostal na hraniční resistenci 12015 i mírně nad ní, avšak reakce byla naprosto jasná. Odmítnutí rostoucích pohybů. Trh otestoval tyto ceny pouze díky zvýšené volatilitě a ihned se vrátil zpět. Seance nakonec opět skončila již čtvrtý den v řadě ve stejné oblasti. Celkem zajímavé bylo dnešní otevření trhu.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes jsme otevřeli rostoucím gapem na ceně 12010. I když včerejší profil mluví spíše proti kupcům, podařilo se jim po otevření také začít s nákupními objednávkami. Dle teorie aukce nyní můžeme předpokládat reakční prodejní aktivitu směrem ke close 11985 a VPOC včerejšího dne 11935. Když to shrneme, prodejci by se opět měli dostat do rovnovážné oblasti, kde obchodujeme celý týden. Tvoříme zde rovnováhu, kupci i prodejci jsou nerozhodní a ani jedna strana nedokáže oblast rovnováhy opustit. Jestliže se reakční prodejní aktivity nedočkáme, kupci mají před sebou zajímavou zónu jako target pro býčí obchody – 12065 HVN oblast. Uvidíme, jak se jim bude dařit.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 10. 3. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!