DAX 10. 5. 2016

DAX 10. 5. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Pro včerejší den jsme očekávali návrat do předchozího obchodního rozpětí. Tento předpoklad na začátku seance poměrně vyšel, avšak následně těsně pod hladinou 9900 vstoupili do trhu opět kupci, kteří nastartovali další býčí den. Dax prorazil až na high 10075. Zde byly nákupy zastaveny a prodejcům se podařilo dobrou polovinu ranního breaku korigovat. Seance byla uzavřena na ceně 9990. Při pohledu na objemový profil vidíme, že větší část objemu byla zobchodována na vyšších cenách v okolí high.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seanci jsme otevřeli v blízkosti férové ceny včerejšího dne. Včerejší profil je poměrně špatně distribuován a nabízí mnoho LVN zón. Zajímavou LVN zónou by dnes mohla být cena 10000, která je těsně nad zavírací cenou 9990. Někdě v této oblasti by do trhu mohli vstoupit kupci, pokud budou chtít udržet býčí náladu posledních dvou dní. V případě, že prorazíme HVN 9960 na nižší ceny, očekáváme pokles k 9900 nebo až k 9790. Pokud budou kupci agresivní již od začátku seance, jako resistence se nabízí cena 10090.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 10. 5. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Comments are closed.
Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!