DAX 10. 9. 2015

DAX 10. 9. 2015

Získejúčet.cz:

Středeční seance byla z počátku pomalejší. S otevřením americké seance jsme však dostali jasný prodejní směr, který panoval až do konce obchodní seance. Naším cílem byla zóna 10330. Tato zóna byla dosažena takovou silou, že nám nenabídla žádné korekční pohyby. Námi zmiňovaná poslední zóna pro kupce 10250 potvrdila, že kupci nemají sílu dostat se z dlouhodobé rovnovážné oblasti. Prodejci stlačili trh až na cenu 10167, kde jsme včerejší seanci uzavřeli.

Včerejší den můžeme označit za trendový, důkazem toho je velmi úzký objemový profil bez žádné stanovené hodnoty. Uzavření na low nám nasvědčuje sílu prodejců a potenciálně nedokončenou aukci. Pro dnešní den můžeme očekávat mírné nákupy směrem k 10305, což je mikro kompozitní VPOC. Na této zóně můžeme očekávat další prodejní aktivitu nebo zpomalení trhu. Pokud nepůjdeme po otevření na vyšší ceny, prostor pro prodeje je až k ceně 10118 a následný target 10100.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 

10-dax

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!