DAX 11. 1. 2017

DAX 11. 1. 2017

Získejúčet.cz:

Dax 11. 1. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance byla otevřena v oblasti předchozího close. Od otevření byli mírně v převaze kupci, kteří udrželi trh v nové rovnováze. Podívejme se, jak po proražení 11480 a rychlému breaku vzhůru se Dax zastavil a opět tvoří rovnováhu a pohybuje se do strany. Cena 11580 je nová HVN, okolo které se tvoří rovnováha. Ta byla včera potvrzena denní rovnovážnou oblastí.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Způsob dnešního otevření seance opět potvrzuje to, že je Dax aktuálně v rovnováze. Otevřeli jsme v blízkosti včerejšího close uprostřed aktuální HVN. Včerejší VPOC je mírně nad námi, proto můžeme očekávat reakční nákupní aktivitu s pokusy o dosažení ceny 11585. Ta je nyní hlavní HVN. Dokud se nedostaneme mimo střed rovnováhy, není příliš jasné, kam by se Dax mohl vydat. Když se podíváme na stranu prodejců, mají jasně definované low na ceně 11520, které by jim mohlo bránit ve směru k nižším cenám. Podívejte se, jak je tento support označen i na objemovém profilu. Pod touto cenou je prázdný prostor objednávek objemového profilu. Když se podíváme na trh pohledem kupců, nejsou na tom vůbec špatně. Dokázali prorazit 11480 silným breakem, dokázali nastavit novou rovnováhu na vyšší ceny a tak z dlouhodobějšího hlediska není důvod, proč by nemohli v dalších nákupech pokračovat. Uvidíme, jestli se jim podaří rovnováhu udržet nebo dokonce nastartovat nový pohyb k vyšším cenám.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 11. 1. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!