DAX 11. 10. 2016

DAX 11. 10. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 11. 10. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Pondělní seance tohoto týdne byla vítězná pro stranu kupců. Podařilo se jim odmítnou prodeje. Přes aktuální rovnováhu se dokonce dostali na její horní hranici, kde byla seance uzavřena. Včerejší den můžeme považovat za trendový a říká nám, že kupci byli opravdu velmi silní. Teď budou muset projevit další dostatek sil, aby opustili rovnováhu a vydali se na vyšší ceny.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena klesajícím gapem přímo na ceně 10585, což je oblast s nejvyšším počtem objednávek za posledních 5 dní. Po otevření trhu přišla reakční nákupní aktivita, která nyní směřuje k uzavření ranního gapu. Kupci tedy zřejmě dokážou otestovat včerejší close a vpoc 10620. Zde bude zajímavé sledovat tržní vývoj. 10620 by totiž mohla být také resistencí a možnou vstupní zónou pro prodávající. Ti by potřebovali tuto cenu ubránit, aby se trh vrátil zpět do rovnováhy a zabránilo se tak rostoucím pohybům. Jestliže 10620 opravdu bude resistencí, očekáváme pokles zpět k 10580 a 10540. Jestliže 10620 neudrží kupce a dojde k opuštění rovnováhy, dalším cílem pro kupující je zóna 10700 jako důležitá dlouhodobá HVN.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 11. 10. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!