DAX 11. 11. 2016

DAX 11. 11. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 11. 11. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance začala nákupním pohybem, kdy se Dax dostal až k ceně 10800. O této zóně jsme psali jako o možné resistenci a podívejte se jak to dopadlo. High seance přesně na této ceně. Odtud prodejci tlačili na pokles cen a to se jim podařilo až k HVN 10580. Tuto cenu naopak kupci využili jako support a nakonec byla seance uzavřena uprostřed denního rozpětí na ceně 10665.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance otevřela přímo uprostřed rovnovážné oblasti včerejšího dne. Objemový profil můžeme považovat za vyvážený. Dax nyní obchoduje tam, kde ho obchodníci chtějí. Odraz od 10800 mohl naznačit možný postup zpět do dlouhodobé rovnováhy na nižších cenách. Z tohoto důvodu by se dali preferovat spíše prodejci pro dnešní den. Bude důležité, jestli se jim podaří prorazit support, který byl včera otestován na ceně HVN 10580. V případě, že tuto cenu prorazí, Dax může klesnout k hlavní rovnovážné ceně 10375. Naopak pokud bude 10580 jako support úspěšná, očekáváme další pokus o proražení 10800.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 11. 11. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!