DAX 11. 3. 2016

DAX 11. 3. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Už při prvním pohledu je patrné, že se včera stalo to, co zřejmě všichni očekávali. Do 13h snížená volatilita, čekání na ECB. Následně se stala typická situace. Trh nejprve velmi rychle rostl, aby mohl v zápětí ještě rychleji vyprodat. Tzv. situace “pump & dump”. Podívejme se na high včerejšího vyhlašování. Přesně na 10000 se trh zastavil a otočil. Silným výprodejem jsme klesli hluboko až na 9400 a uzavření seance bylo na HVN zóně 9515.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Co očekávat pro seanci po dni, jakým byl včerejšek? Analýza trhu a příprava na dnešní obchodování je poměrně náročná. I když jsme včera vytvořili nové low mimo rovnováhu, dnešní open se do rovnováhy opět dostalo. Pro dnešní den nemáme jasný scénář. Určitě je důležité si zaznamenat hladiny low a high vyhlašování, tedy 10000 jako high a 9400 jako low, tyto zóny by mohly do budoucna zapůsobit jako s/r úrovně. Zajímavé by mohlo být také včerejší close na ceně 9515. To by mohla být zóna supportu pro nakupující obchodníky.

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

 

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 11. 3. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!