DAX 11. 5. 2016

DAX 11. 5. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Zóna 10090 potvrdila svoji důležitost při včerejší seanci hned dvakrát. Po otevření trhu síla kupců mírně převažovala nad prodejci. Druhý test high nevydrželo a bylo proraženo na cenu nového high 10115. Pokud se podíváme na tržní aktivitu a objemový profil, je vidět, že 10090 se opět potvrdila jako důležitá HVN, trh zde začal obchodovat do strany. Následně přišel výprodej a prodejci se dostali až pod 10000. Na tuto cenu jsme také upozorňovali ve včerejší analýze. Tato hladina byla supportem, který měli kupci ubránit, pokud chtějí pokračovat v rostoucích pohybech. To se jim podařilo a nakonec byla seance ukončena na ceně 10090.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní den začínáme klesajícím gapem uprostřed včerejší rovnovážné oblasti. Cena 10090 jako včerejší close se velmi pěkně nabízí na otestování. Dosáhli bychom tak uzavření gapu a znovu otestování důležité HVN zóny. Tato zóna je nyní slabší, proto bychom si měli dát pozor na její případné proražení. Pokud 10090 proražena nebude, očekáváme pokles zpět k 10020 – 9960. V případě proražení 10090 čekáme na test dlouhodobé LVN zóny 10180.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 11. 5. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Comments are closed.
Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!