DAX 11. 7. 2016

DAX 11. 7. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 11. 7. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Páteční seance byla ve znamení zvýšené volatility s výsledným rozpětím téměř 300 bodů. Dax uzavřel silně v zelených číslech. Rostoucí sentiment byl nastolen ještě před vyhlášením amerického NFP. Po otevření se trh vydal reakční nákupní aktivitou směrem do předchozí rovnovážné oblasti. Kupci byli natolik silní, že prorazili veškeré resistence, které připravily poslední obchodní dny. Růst se zastavil až na 9640 a po krátké korekci byla seance na ceně 9623 uzavřena. Pokud se podíváme na denní objemový profil, vidíme, že nejvíce objednávek bylo realizováno na vyšších cenách, což potvrzuje sílu kupců. I z tohoto faktu se dalo předpokládat umístění dnešního open.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena silně pozitivně rostoucím gapem o velikosti cca 90 bodů. Po takovém gapu často přichází silná aktivita ve směru gapu. Pokud se tak dnes stane, nakupující obchodníci by měli cílit k dlouhodobě vyvážené ceně 9850, kterou, jestli sledujete naše analýzy, určitě dobře znáte. Pokud však kupci nebudou agresivní a nechají se zastavit prodejními objednávkami, pro prodejce je nyní atraktivní cena 9590 a 9620. Jsou to HVN/VPOC zóny z posledních dní, které by mohly přitahovat obchodní aktivitu.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 11. 7. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!