DAX 11. 8. 2016

DAX 11. 8. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 11. 8. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance byla typická svým pomalejším tempem. Často po agresivním trendovém pohybu dostáváme spíše pomalejší obchodní aktivitu, kdy se určuje nová rovnováha. Ta byla včera potvrzena na cenách v blízkosti úterního close. Když se podíváme na včerejší objemový profil, vidíme, že objednávky byly realizovány zejména pod cenou 10690, kde se začal tvořit vyvážený objemový profil. Ceny nad byly sice testovány, avšak nebyl zde zájem realizovat další obchodní pokyny, proto můžeme usoudit, že tyto ceny byly odmítnuty.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes německý akciový index otevřel na ceně 10675, což je horní hranice včerejší rovnovážné oblasti (Value Area). Nyní můžeme očekávat reakční prodejní aktivitu směrem k VPOC včerejšího dne, či až ke close včerejší seance. K tomuto scénáři by sedělo právě i odmítnuté high, o kterém se zmiňujeme výše. Jestliže prodejci budou dnes aktivní, měli by se pokusit o další korekční pohyb a vyplnění objemového profilu na cenách úterní seance. Důležitý support je až na ceně 10535, což je dlouhodobá LVN, která rozděluje oblasti dlouhodobé rovnováhy. V případě, že včerejší den byla jen přestávka a kupci dnes budou pokračovat v agresivní býčí náladě, jejich resistence leží na ceně 10800 (dlouhodobá HVN). K té by se měli pokusit dostat v nejbližší době.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 11. 8. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!