DAX 12. 1. 2016

DAX 12. 1. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Nový týden začal na nižších hodnotách. Pondělní seanci jsme otevřeli klesajícím gapem na ceně 9696. Po otevření do trhu vstoupili kupci, což se dalo poměrně očekávat. Bez problému uzavřeli gap a pokračovali v reakční nákupní aktivitě do rovnovážné oblasti páteční seance. S cenou 9975 narazili na resistenci, která zabránila dalším nákupům. Poslední tři dny byly zobchodovány na stejných cenových hladinách, proto je vhodné nakreslit krátkodobý mikro-kompozitní profil z těchto dnů. Vidíme, že trh tvoří rovnováhu cca od 9775 výš. Tato cena je také price action level, který by dnes mohl být zajímavý.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seanci jsme otevřeli 85 bodovým klesajícím gapem. Jako první scénář se nám nabízí uzavření gapu a reakční nákupní aktivita na vyšší ceny. Tímto bychom také splnili předpoklad o nové rovnováze z krátkodobého mikro-kompozitního profilu. První cíl pro kupující je 9916, což je včerejší VPOC (férová cena). Další zónou je HVN 10127, která je high oblasti posledních 3 dní. Pokud kupci nebudou aktivní, můžeme očekávat test alespoň 9775, což je spodní hranice krátkodobé distribuce a také price action level. Pokud tento level prorazíme, měli bychom mít na mysli cenu 9680, což je nyní hlavní cíl pro prodávající obchodníky.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 12. 1. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!