DAX 12. 10. 2015

DAX 12. 10. 2015

Získejúčet.cz:

Na grafu naší páteční analýzy jsme zakreslili drobnou LVN zónu 10150. Tato zóna byla nakonec pomerně důležitá jako high páteční seance, kde byli kupci zastaveni ve své býčí náladě. Od této ceny vstoupili do trhu prodejci a dokázali stlačit ceny zpět do intradenní rovnovážné oblasti. Nakonec jsme uzavřeli seanci na ceně 10113 uprostřed rovnovážné oblasti. Objemový profil pátečního dne můžeme považovat za vyvážený. Zaoblení profilu se velmi podobá zvonové křivce normálního rozdělení.

Aktuálně se nacházíme v blízkosti střednědobé férové ceny VPOC 10100 a bude záležet jen na agresivních obchodnících, jestli zde na těchto cenách setrváme nebo naopak zamíříme na jiné ceny. Vzhledem k pátečnímu trhu i jeho silnému high můžeme pro dnešek očekávat pomalejší aktivitu nebo dokonce korekční pohyby na nižší ceny.

Pro pohyby vzhůru bude tedy dnes důležité, jestli prorazíme support ve formě zmiňované LVN na ceně 10150. V případě, že ano, kupci mají prostor až na svou cílovou zónu 10240 jako mikro-kompozitní VPOC. Pokud cena 10150 podrží a prodejci nastoupí do nových pozic, můžeme očekávat pokles směrem pod low páteční seance s cílem na ceně 9985 jako VPOC 8. 10. a mikro-kompozitní HVN.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 

12-10dax

DAX 30min graf s denními profily

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!