DAX 12. 10. 2016

DAX 12. 10. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 12. 10. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance byla otevřena klesajícím gapem pod zavírací cenou předchozího dne. Den začal reakční nákupní aktivitou, což je dle teorie aukce častý scénář. Gap byl bez problému uzavřen a kupci byli natolik silní, že se trh podíval i na vyšší ceny. High bylo nakonec vytvořeno na ceně 10680, kupci o 20 bodů nedosáhli na HVN oblast 10700. Na 10680 totiž přišel zvrat a prodejci silně potlačili jakékoliv šance kupců. Dax spadl zpět do rozpětí předchozího dne a uzavřel v červených číslech.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena uvnitř včerejšího denního rozpětí. Férová cena včerejšího dne je 10605, avšak rovnovážná oblast není úplně perfektní, a proto se nebudeme upínat na reakční nákupní aktivitu. Včerejší test 10680 spíše vypadá jako odmítnutí vyšších cen a návrat do rovnováhy a právě to by se mohlo stát  dnes. Jestliže bude mít Dax rostoucí tendence, v cestě mu stojí HVN 10620. Pokud tato cena nebude proražena, očekáváme obchodní aktivitu spíše do strany nebo pokles. Pokud prodejci budou aktivní, mohli by dosáhnout na ceny 10510 či 10470.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 12. 10. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!