DAX 12. 12. 2016

DAX 12. 12. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 12. 12. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Ani v pátek se na Daxu nezměnila nálada. Nejprve se prodejci pokusili o korekci býčí aktivity, podařilo se jim to na cenu 11145, kde bylo vytvořeno nové low a odraz na další vyšší ceny. Odraz byl opět poměrně silný a bez problému dokázal překonat předchozí high. Seance byla opět uzavřena na high v zelených číslech. Rostoucí trend stále trvá.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena rostoucím gapem. Kupcům se podařilo otevřít nad pátečním high. V první půlhodině byl ranní gap také uzavřen a my jsme zvědaví, jestli kupci nastartují další rostoucí pohyby, nebo se dočkáme dlouho chybějící korekce. Pokud budou dnes prodejci aktivní, měli by směřovat ke včerejší férové ceně 11200. Dalším cílem by mohla být drobná HVN, která se začíná budovat na ceně 11180. Poslední nejblizší support je na ceně 11130. Pokud tato cena bude proražena, prázdný objemový profil může způsobit rychlé propady. Kupci posledních 6 seancí vládnou německému akciovému indexu opravdu velkou silou, avšak žádný pohyb netrvá věčně. U páteční seance je možné si všimnout, že denní rozpětí již není tak extrémní jako v předchozích dnech, můžeme tedy uvažovat o zpomalování růstu? Dochází kupcům sila?

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 12. 12. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!