DAX 12. 5. 2016

DAX 12. 5. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance otevřela klesajícím gapem a bez otestování předchozího close se prodejci vydali na nižší ceny. Celý den byli v jasné převaze a kupcům nedali jedinou šanci na obrat tržního vývoje. Trh klesal bez větších korekcí až k ceně 9980, kde se vytvořila nová férová cena a obchodovalo se do strany. Po překonání této ceny prodejci dále pokračovali a to až do konce seance. Seance byla uzavřena na ceně 9940.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seanci jsme otevřeli uprostřed rozpětí předchozího dne v těsné blízkosti férové ceny 9980. Očekáváme její test. Na této ceně by mohli prodejci vstoupit do trhu. Pokud se chtějí podívat na nižší ceny směrem k dlouhodobé HVN 9790, 9980 je pro ně ideálním odrazovým můstkem. V případě, že se dnes dočkáme spíše korekce včerejších pohybů, očekáváme test cen 10020 a 10090 jako HVN oblastí střednědobého profilu.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 12. 5. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Comments are closed.
Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!