DAX 12. 7. 2016

DAX 12. 7. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 12. 7. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Síla kupců byla potvrzena i včerejší seancí, která uzavřela v zelených číslech. Na začátku dne trh rychle vystřelil vzhůru, avšak v zápěti zpomalil a přišel korekční pohyb. Ten dosáhl na cenu 9676, která byla silně odmítnuta. Kupci prokázali, že chtějí bojovat o vyšší ceny. Rychlý test a silné low ukazuje, že prodávající neměli dostatek sil, aby způsobili pokles trhu, který by trval až do předchozí obchodní seance. Oblasti s vysokým počtem obchodních objednávek byly na vyšších cenách a Dax se přiblížil zmiňované rovnovážné ceně 9850.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Úterní seance byla otevřena v blízkosti close předchozího dne. Pohled na objemové profily nyní nabízí zajímavé zóny. Po otevření trhu bychom se mohli dočkat mírného poklesu k zavírací ceně pondělní seance nebo až k HVN 9750, což je nyní ideální cenová hladina pro kupce. Pokud chtějí kupci dosáhnout dlouhodobé rovnovážné ceny na 9850, právě zde by mohl být odrazový můstek pro nové objednávky. Jestliže budou dnes aktivnější spíše prodávající, očekáváme obchodní aktivitu zejména v oblasti včerejší seance. Supportem by mohla být zóny LVN 9650 či následně HVN 9590.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 12. 7. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!