DAX 12. 8. 2016

DAX 12. 8. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 12. 8. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Čtvrtek byl poměrně zajímavý den na příležitosti dle price action. Na začátku se trh odvrátil od předchozí rovnováhy a pokusil se atakovat vyšší ceny. To se mu mírně podařilo, avšak prodejci zastavili nákupy a dokázali cenu stlačit až na středeční low 10630, které se stalo důležitým supportem. Odtud kupci převzali kontrolu nad trhem a dokázali zvýšit rovnovážnou oblast na vyšší ceny. Objemový profil nyní ukazuje silné low na ceně 10630 a pěknou rovnováhu v blízkosti ceny 10710.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena na ceně včerejšího close. Jsme uprostřed rovnováhy, takže nemůžeme jasně preferovat kupce nebo prodejce. Musíme si počkat na nějakou akci, která nám jasně určí, kterou stranu preferovat. Pokud budou agresivnější kupci, jejich cílem je stále HVN 10800, což je důležitá zóna z D1 grafu. Naopak prodejci by se měli pokusit o pokles k několikrát testovanému supportu 10630. Ten by nyní mohl být slabší a pokud dojde k jeho proražení, můžeme očekávat rychlejší prodejní pohyby z důvodu LVN oblasti.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

[fbcomments]

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 12. 8. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!