DAX 12. 9. 2016

DAX 12. 9. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 12. 9. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Páteční seance byla opět nabitá a denní rozpětí opět dosáhlo až 200 bodů. Prodejci na začátku seance vstoupili do trhu, korekce z 10590 na chvíli prodejní náladu zastavila, avšak druhý rozjezd prodejců trval až do konce seance. Jednosměrný pohyb byl ukončen až pátečním uzavřením trhů. Uzavření takto agresivně na low značí jasnou sílu prodejců a ta byla potvrzena i víkendovým gapem.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Trh dnes otevřel o téměř 90 bodů níže než bylo páteční close. Pátečním pohybem Dax projel celou oblastí dlouhodobé rovnováhy velmi jednoduše a dnes otevřel dokonce pod rovnováhou. Kupci by se nyní měli pokusit zastavit prodejce a korigovat páteční pohyb. Měli by se pokusit vrátit do rovnováhy, i když dnešní otevření je od rovnováhy poměrně daleko. Jestli se kupcům bude dařit, měli by se pokusit dostat na páteční close a uzavřít tak víkendový gap. I toto je pro ně dnes poměrně náročná úloha. Cena pátečního close by navíc mohla působit jako resistence, která by případné další nákupy mohla zastavit. Jestliže bude pokračovat aktivita prodejců, která je doprovázena vyšší volatilitou, cílem prodejců by nyní mohla být dlouhodobá HVN cena (na grafu VPOC) 10310.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 12. 9. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!