DAX 13. 1. 2016

DAX 13. 1. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včerejší seance se na svém začátku odrazila od supportu 9775 (zmiňovali jsme ve včerejší analýze) a pokračovala v rostoucím trendu. Kupci agresivně ovládli dopolední seanci a dostali se téměř až na high oblasti 10127. Na ceně 10095 byli zastaveni. Rovnovážná oblast se přesunula na vyšší ceny a byla vytvořena v blízkosti včerejšího high. Včerejší seance tak potvrdila předpoklad o návratu do krátkodobé rovnováhy mikro-kompozitního profilu za poslední 3 dny.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena mimo včerejší rozpětí. Dala se očekávat reakční prodejní aktivita, avšak tu už máme téměř za sebou. Pokud bude trh klesat, očekáváme obchodní aktivitu v rovnovážné oblasti včerejšího dne až k ceně 9915, což je mikro-kompozitní VPOC. Jestliže budou prodejci aktivní, je dost možné, že se podíváme až k 9800. Při pohledu na dnešní šance kupců, můžeme očekávat pokračování v jejich včerejší aktivitě. Pokud kdekoliv na cenách včerejší oblasti získají sílu na nějaké support zóně a vydají se na vyšší ceny, můžeme očekávat test zón 10126 až 10250.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 13. 1. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!