DAX 13. 1. 2017

DAX 13. 1. 2017

Získejúčet.cz:

Dax 13. 1. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Volatilita i pro včerejší den zůstala trochu vyšší, avšak žádné rostoucí pohyby se nekonaly. prodejci se nádherně odrazili od s/r úrovně 11600 k nižším cenám. Podařilo se jim dokonce prorazit 11520, avšak zde kupci ihned otočili trh a vrátili cenu zpět do rovnováhy. Seance byla uzavřena na ceně 11560.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Vypadá to, že Dax “vymlátil” stoplossy a vrátil se zpět do rovnováhy. Dnešní seance byla otevřena na ceně 11570. Mírně nad včerejší zavírací cenou. Co o trhu můžeme říci dnes? Jsme uprostřed rovnováhy 11600 – 11520. Přímo uprostřed, takže nyní je trh tam, kde chce být. Nemáme příliš názor na to, kam by trh mohl nyní směřovat s vyšší pravděpodobností. Důležité pro nás zůstávají zóna 11200 jako support, který už byl proražen, proto již nemá takovou sílu. Na druhé straně je to resistence 11600, která byla také několikrát testována.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 13. 1. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!