DAX 13. 10. 2015

DAX 13. 10. 2015

Získejúčet.cz:

Pondělní seance patřila mezi ty klidnější dny na Daxu o čemž svědčí také denní rozpětí 135 bodů, které je téměř na 70% běžného rozpětí. Po otevření seance jsme otestovali rovnovážnou oblast, kde jsme nalezli kupující. Ti byli schopni prorazit zónu 10150. Býčí nálada však netrvala dlouho, od ceny 10188 jsme dostali rychlou reakci ve formě poklesu zpět do rozpětí pátečního dne. Pondělní seanci opět můžeme považovat za vyvážený trh.

Včerejší den opět uzavřel v blízkosti mikro-kompozitního VPOC na ceně 10100. Z toho důvodu nemůžeme naprosto jasně definovat, která strana (kupci nebo prodejci) má větší pravděpodobnost úspěchu při dalším cenovém pohybu. Nerozhodnost a aktuální vyvážený trh také nasvědčují silná high a low posledních dvou seanci. Pokud se na ně zaměříme, všimneme si, že vždy došlo k silnému rychlému odrazu a nelze tak určit, jestli máme slabší high či low.

Pokud bychom si přeci jen museli vybrat, kterou stranu budeme preferovat, díky novému silnému high na ceně 10188 můžeme očekávat, že by nákupní aktivita mohla být pozastavena a teoreticky bychom se mohli při případném poklesu podívat k ceně 9985.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 

13-dax

DAX 30min graf s denními profily

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!