DAX 13. 10. 2016

DAX 13. 10. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 13. 10. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance byla otevřena v blízkosti předchozí ceny close. Jak jsme psali, rovnovážná oblast nebyla úplně perfektní a proto jsme nečekali reakční nákupní aktivitu. Tak se stalo. Dax se začal mírně vzdalovat předchozímu dni na nižší ceny. Na ceně 10490, což je mimo jiné VPOC, tedy férová cena ze dne 7. 10., byly prodeje ukončeny a seance byla uzavřena mírnou rostoucí korekcí na ceně 10540. Jsme zpět uprostřed střednědobé rovnováhy, která se tvoří od 4. 10. 2016.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance otevřela obrovským prodejním gapem přímo na zónách supportu 10440-10430. Už při startu dnešního dne tedy bude důležité, jak se trh bude vyvíjet. Jestliže budou chtít obchodníci setrvat v aktuální střednědobé rovnováze, je to jasné. Trh je na low rovnováhy, tedy ideální pro nákup a v takovém případě by se Dax mohl navrátit doprostřed rovnováhy k ceně 10560. Na druhou stranu je dost velká šance, že rovnováha nebude udržena a Dax spadne zpět na nižší ceny. V takovém případě je hlavním lákadlem cena 10290, což je dlouhodobý VPOC. Tato cena by měla přitahovat obchodní aktivitu, protože zde se z dlouhodobého hlediska obchodníci shodli na férových cenách.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 13. 10. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!