DAX 13. 11. 2015

DAX 13. 11. 2015

Získejúčet.cz:

Čtvrteční seance začala poklesem směrem k 10805. Na 10810, což byla LVN 10.11. byli nalezeni kupci, kteří odvrátili prodeje a vytlačili cenu opět nahoru až k 10960. Zde byli kupci zastaveni a Dax tak začal opět klesat. Okolo 10860, kde byl pro včerejšek stanoven VPOC, jsme dlouho tvořili úzkou range. Nakonec tuto range trh opustil pod tlakem prodejních objednávek. Prodejci ovládli trh, dostali se přes 10805 a uzavřeli obchodní seanci na 10718 téměř na low. Uzavření na low nám značí nedokončenou aukci a slabé low, uvidíme, jak se k němu dnes postavíme.

Dnešní seanci jsme započali přímo na včerejším close. Ihned jsme dostali reakční nákupní aktivitu a můžeme očekávat, že tyto nákupy budou trvat až k cenám 10805 či až k 10857, což je včerejší VPOC. Odtud bychom mohli očekávat vstup prodejců. Prodejcům se včerejší seancí podařilo prorazit low swingu, avšak pouze o pár bodů. Jejich dalším cílem by měla být zóna 10680, která rozděluje oblast distribuce a LVN na dlouhodobém profilu.

Pokud dnes nenarazíme na prodejce, můžeme očekávat obchodování v range včerejší seance, případný test LVN 10910.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 

13-11-15dax

DAX 30min graf s denními profily

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 13. 11. 2015 pochází z Získejúčet.cz

Zdroj: Získejúčet2

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!