DAX 13. 2. 2017

DAX 13. 2. 2017

Získejúčet.cz:

Dax 13. 2. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Páteční seance byla otevřena rostoucím gapem a jako první scénář se nabízela reakční prodejní aktivita. Po otevření trhu vstoupili do hry kupci, kteří však po pár hodinách ztratili sílu a nedokázali vyhnat ceny Daxu výš. Prodejci korigovali ranní zisky, dokázali vrátit cenu Daxu na předchozí close 11640. Tato cena zafungovala jako pozvolný support, který zastavil trh před dalším poklesem. Nakonec byla seance uzavřena na denní férové ceně VPOC 11660.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena v oblasti pátečního close. Přes víkend jsme se tak nedočkali ničeho zajímavého. Nacházíme se v rovnovážné oblasti pátečního dne, tudíž můžeme očekávat pomalejší start tohoto týdne. Pokud se podíváme na objemové profily, nabízí se celkem zajímavá potenciální resistence na ceně 11685. Zde leží drobná střednědobá HVN a páteční hranice rovnovážné oblasti. Je vidět, že ceny okolo high v pátek nebyly doprovázeny objemem a proto se mírně přikláníme ke straně prodejců. Ty by mohla stále lákat dlouhodobá HVN 11560, ke které by se mohli pokusit opět stlačit cenu Daxu. V případě, že trh neklesne pod páteční low 11640, bude to znamenat dobrou zprávu pro kupce s vidinou dalších rostoucích pohybů.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 13. 2. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!