DAX 13. 3. 2017

DAX 13. 3. 2017

Získejúčet.cz:

Dax 13. 3. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

V pátek jsme se dočkali poměrně pěkné aktivity. U vedení byli od začátku seance kupci. V pátek ráno jsme psali, že pokud se jim bude dařit, očekáváme dosažení zóny 12065. Této ceny přesně dosáhli avšak zde byly jejich síly vyčerpány. Od HVN 12065 byl spuštěn krásný short. Tato situace byla takřka ukázková. Od HVN a bývalého VPOC z 2. 3. 2017 se trh rychle odrazil a vrátil zpět do rovnováhy, kterou poslední týden tvoříme. Seance byla uzavřena v těsné blízkosti HVN 11970 na ceně 11958.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena v blízkosti pátečního close a ihned jsme dosáhli právě hlavní HVN 11970. Nacházíme se nyní tam, kde ze střednědobého hlediska kupci i prodejci uznávají ceny za přijatelné, dostatečně drahé pro prodeje a dostatečně levné pro nákupy. Páteční seancí jsme rozšířili aktuální oblast, kde by se Dax mohl pohybovat. Spodní hranice opět zůstává na 11915, avšak horní jsme posunuli na 12065. Kupcům se nepodařilo 12065 prorazit, je dost možné, že této situace nyní zkusí využít prodejci a pokusí se o proražení 11915. Tato zóna už není nijak zvlášť silná a její proražení nebude nic překvapivého. Pokud se tak stane, očekáváme pokles až k 11830. Dnes v 15:30 je připraven proslov Maria Draghi, což je jedna z osob, která na trzích dokáže probudit volatilitu, proto buďme v tento čas opatrní.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 13. 3. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!