DAX 13. 5. 2016

DAX 13. 5. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance nabídla na Daxu velmi zajímavé pohyby. Po otevření trhu došlo k uzavření klesajícího gapu. Prodejci pokračovali dál až na cenu 9870. Zde byli zastaveni a došlo ke kompletnímu obratu. Kupci dokázali pod velkým tlakem zvýšit ceny Daxu a překonat celé obchodní rozpětí předchozí seance. High bylo včera vytvořeno na ceně 10088, což je pouhé 2body od HVN zóny 10090. 10090 přinesla opět úplný obrat a následoval výprodej až k ceně 9840. Kupci se nakonec pokusili ještě o alespoň částečné vymazání ztrát a seance byla uzavřena na 9890.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes jsme na Daxu otevřeli klesajícím gapem. Nacházíme se v těsné blízkosti dlouhodobě férových cen 9790 – 9760. Právě zde očekáváme, že se trh pokusí dorazit a znovu tak potvrdit rovnováhu. Pokud půjdou obchodníci nejprve otestovat ceny včerejšího dne, máme zakreslenu zónu 9890 jakožto včerejší close a poměrně zajímavou oblast z hlediska objemového profilu. Pokud se trh bude chtít dostat na rovnováhu 9790, tato cena by neměla být proražena.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 13. 5. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Comments are closed.
Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!