DAX 13. 7. 2016

DAX 13. 7. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 13. 7. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Kupci byli včera opravdu silní a s přehledem dokázali porazit prodávající obchodníky. Ihned po otevření seance vstoupili do trhu. Jejich agresivita způsobila růst ceny Daxu až na hodnotu 10000, kde byly rostoucí pohyby zastaveny. Následně trh zpomalil a uzavřel seanci na 9935. Podívejme se na objemový profil, který jasně potvrzuje sílu kupců. Okolo hladiny 9950, což je dlouhodobě férová cena, kde obchodníci realizovali největší počet objednávek, trh opět tvořil oblast HVN.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena v blízkosti včerejšího close a férové ceny 9950. Jsme tedy v dlouhodobé rovnováze a teorie aukce nám neříká, kterou stranu, jestli kupce nebo prodejce, bychom měli nyní preferovat. Trh je nyní tam, kde obchodníci chtějí, aby byl. Pokud se zaměříme na možné zajímavé oblasti, máme zakresleny HVN ceny 9850 a 10050. V tomto prostoru by nyní mohl trh oscilovat. Vzhledem k tomu, že máme za sebou 3 silné rostoucí dny, které zanechaly mnoho prostoru bez objednávek, je možné očekávat korekční pohyb, který by vyplnil prázdný prostor včerejšího objemového profilu k ceně 9850.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 13. 7. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!