DAX 13. 9. 2016

DAX 13. 9. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 13. 9. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Kupce musíme za včerejší den pochválit. Po odrazu od 10320 (pouhých 10b od zmiňované 10310) dokázali ukázat to, že nechtějí Dax mimo rovnováhu. Německý akciový index se vrátil na rovnovážné hodnoty s uzavřením obchodní seance. Trh sice uzavřel na high v blízkosti předchozího VPOC, avšak nová denní rovnovážná oblast byla vytvořena na nižších cenách. To nyní mluví pro prodejce.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Aktivitu prodejců jsme mohli spatřit hned po otevření obchodní seance, kdy trh namísto uzavření gapu směřuje na jih zpět na nižší ceny. To by byla reakční prodejní aktivita, která by mohla dosáhnout až včerejší rovnovážné oblasti s VPOC cenou 10360. Prodejcům stojí v cestě cena 10475, což je páteční close. To včera nezpůsobilo žádnou reakci, avšak dnes by mohla být tato cena supportem pro kupce. Jestliže tato cena nepodpoří nákupní objednávky, dalším supportem by mohla být LVN 10435, což je také low z 29. 8. 2016. V případě, že budou tyto ceny proraženy, očekáváme návrat do nové rovnováhy a test cen 10360 (včerejší VPOC) nebo až dlouhodobý VPOC na 10310. Jestliže budou dnes aktivní kupci, jejich cílem by měla být HVN oblast na 10590.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 13. 9. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!