DAX 14. 1. 2016

DAX 14. 1. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Ve včerejší analýze jsme upozorňovali, že pokud dojde k agresivním prodejům, můžeme očekávat pokles až k ceně 9800. Nakonec Dax zastavil svůj pokles až na ceně low 9735. Po otevření trhu se kupci pokusili dostat na vyšší ceny, avšak byli silně zastaveni, trh se otočil a výprodej pokračoval až do konce seance. Objemový profil je velmi špatně distribuován, nevidíme žádnou jasnou rovnovážnou oblast.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Výhled pro dnešní den je poměrně nejasný. Včerejším dnem jsme naprosto vymazali růst za poslední dvě seance. Trh se pohybuje posledních 5 dní neustále nahoru dolu na stejných cenových hladinách. Pokud dnes budou v trhu aktivní kupující, měli by se pokusit vymazat včerejší ztráty a dostat se zpět k ceně 10120, kde je nyní mikro-kompozitní VPOC. Na cestě k této ceně mají resistanci ve formě včerejší HVN 9962. Ta by mohla naopak nabídnout prostor pro prodejní aktivitu. Prodejci mají pro dnešní den jasný cíl. Rozšíření low a dosažení HVN 9680.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 14. 1. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!