DAX 14. 10. 2015

DAX 14. 10. 2015

Získejúčet.cz:

Pro včerejší den byl trh poměrně nejasný, i tak jsme více preferovali prodejce s cílovou zónou 9985. S otevřením londýnské seance v 9h našeho času byl spuštěn výprodej. Tento výprodej dokázaly pozastavit až ceny v okolí 9985. Zde trh udělal mírnou korekci a následně se opět vydal níž a vytvořil low na ceně 9935, kde byli nalezeni kupci, kteří dokázali poměrně velkou část ztrát korigovat. Ke konci seance opět přišla prodejní rotace a trh uzavřel na ceně 9990 v okolí denního VPOC.

Pro dnešní den můžeme očekávat nejprve setrvání v rovnovážné oblasti mikro-kompozitního profilu za posledních 5 dní (9935 – 10085) a následný pokus o další prodeje. Pokud trh dnes převezmou do svých rukou prodejci, zajímavá zóna pro vstup do krátkých pozic by mohla být 10050 jako drobná LVN a price action level. Tato cena je low pondělní seance. Pokud prodejci vstoupí do trhu, jejich dalším cílem by mohl být netestovaný VPOC na ceně 9850.

Jestliže do trhu vstoupí naopak kupci a pokusí se korigovat včerejší ztráty, jejich cílem by mohla být zóna HVN a včerejší high 10118.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 

13-dax

DAX 30min graf s denními profily

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!