DAX 14. 12. 2015

DAX 14. 12. 2015

Získejúčet.cz:

Páteční seance začala výprodejem a výprodejem také skončila. Celý den byli v převaze prodejci a kupcům nedali jedinou šanci. Trh vyklesal až na low 10268 a blízkosti této ceny také uzavřel, což jen potvrzuje přijetí nižších cen. Další potvrzení je ve formě poklesu rovnovážné oblasti. Páteční VPOC byl utvořen na ceně 10355.

Dnešní seanci jsme otevřeli přímo na VPOC a do teď se Dax pohyboval spíše do strany. I z tohoto důvodu se nám nabízejí dva scénáře a není jednoduché jeden nebo druhý preferovat. Jako první scénář se nabízí pokračování prodejní aktivity a to směrem k dlouhodobé HVN 10236. Tato zóna by nyní měla působit jako magnet a měla by přitahovat prodejní obchodní aktivitu. Pokud opravdu na tuto cenu půjdeme, prodeje by mohly začít z ceny 10490, což je drobná HVN na mikro-kompozitním profilu a LVN pátečního dne. Jestliže prodejci nebudou pokračovat ve své agresivitě, můžeme očekávat proražení zmíněné 10490 směrem k 10600. Zde by mohl trh na nějakou chvíli zpomalit.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 

DAX 30min graf s denními profily

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 14. 12. 2015 pochází z Získejúčet.cz

Zdroj: Získejúčet2

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!