DAX 14. 12. 2016

DAX 14. 12. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 14. 12. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Krasojízda na Daxu pokračuje. Pondělní korekce byla zřejmě jen pauza v rostoucích pohybech. Včerejší seance byla otevřena mírným rostoucím gapem v rovnovážné oblasti. Dax začal ihned růst bez jakéhokoliv zaváhání. Nakonec doputoval až na cenu 11310, kde se ke konci seance otočil na krátký korekční pohyb. Nakonec byla seance uzavřena silně v zelených číslech na ceně 11280. Close cena tedy připadla na cenu, která byla včera nejobchodovanější. Růstový pohyb je potvrzen objemem objednávek, kdy i rovnovážná oblast se posunula na vyšší ceny.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena uprostřed včerejší rovnovážné oblasti. Tím, že jsme otevřeli bez gapu uprostřed rovnováhy, nemáme nyní žádnou nápovědu, jestli preferovat kupce nebo prodejce. Při pohledu na včerejší objemový profil bychom se malinko přiklonili na stranu kupců. Je vidět, že včerejší low bylo odmítnuto, není zde žádný zvýšený objem objednávek. Naopak počet objednávek začal narůstat s vyšší cenou Daxu. Včerejší price action level 11240 by nyní mohl působit jako support pro další nakupující obchodníky. Připomínáme, že kupci mají poměrně volný prostor až k cenám 11400 a 11440. Prodejci to mají poslední dobou velmi těžké, nezvládají vstřebávat tlak kupců. Pokud chtějí korigovat včerejší zisky, určitě musí dnes prorazit support 11240. Potom by se trh mohl vrátit na cenu VPOC 12. 12. a novou HVN na ceně 11185.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 14. 12. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!