DAX 14. 2. 2017

DAX 14. 2. 2017

Získejúčet.cz:

Dax 14. 2. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance byla odstartována na místě, kde v pátek seance skončila. Mírně jsme preferovali prodejce, avšak kupci byli ti, kteří měli včera větší sílu. Od otevření trhu byl nastartován uptrend bez menší korekce. K zastavení rostoucího pohybu došlo až na ceně 11800. Připomínáme, že tato cena je low 27. 1. a VPOC 25. 1., takže bylo určitě dobré o této zóně vědět. Do uzavření obchodování cena klesla na 11770, avšak férová cena a většina objemu zůstala v blízkosti high, což potrvzuje kvalitu rostoucího pohybu.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes jsme otevřeli opět v návaznosti na včerejší close. I přes to, že včerejší seanci můžeme považovat za vertikální vývoj, ustanovila se poměrně jasná denní rovnováha. Ta zůstala na cenách okolo 11790 a proto je dnes možné očekávat reakční nákupní aktivitu. Kupci by se měli pokusit dosáhnout včerejší férové ceny. V případě, že se jim to ze začátku seance podaří, měli by dobrou situaci pro další rostoucí pohyby. V takovém případě by se měli pokusit o dosažení nejbližší HVN na ceně 11810. Tato cena je VPOC a close seance z 27. ledna a mohla by působit jako magnet pro obchodní aktivitu. Kupce by mohla odstartovat LVN zóna 11755. V případě, že tato LVN bude proražena, je možné, že trh klesne k 11685.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 14. 2. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!