DAX 14. 3. 2016

DAX 14. 3. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Po čtvrtečním velmi volatilním dni zůstal pátek ve stejné náladě. Téměř 270 bodů dax vytvořil v jednom směru. Kupci zabránili poklesům a uzavření gapu. Od začátku seance se agresivně vrhli do hry a svoji agresivitu po celý den udržovali. Nakonec byla seance ukončena přímo na high na ceně 9893. Tento způsob uzavření značí jasnou sílu a mohli jsme tak očekávat proražení pátečního high v dnešní seanci, což už se stalo ještě před otevřením Londýna.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Aktuálně se trh obchoduje v blízkosti HVN zóny 9925. Zde by mohla přijít s 9. hodinou korekce a návrat zpět do rozpětí posledního dne. Tím by se Dax opět pokusil vrátit do rovnováhy od začátku tohoto měsíce. Pokud však budou kupci pokračovat v silné býčí náladě, můžeme očekávat opuštění této rovnováhy a atakování ceny 10000. Na této cenové hladině je vhodné očekávat alespoň nějakou reakci. Pokud trh 10000 překoná, další HVN zónou je 10060

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

 

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 14. 3. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!