DAX 14. 7. 2016

DAX 14. 7. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 14. 7. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Dle očekávání se Dax včera držel v rovnováze okolo ceny 9950. Na této ceně byl v dlouhém období realizován největší počet objednávek, ocž potvrzuje důležitost této ceny. Obchodníci tuto cenu uznávali za dostatečně levnou pro nákupy a dostatečně drahou pro prodeje. Dax do konce seance osciloval okolo této ceny a nakonec vytvořil perfektně vyvážený objemový profil. To je další fakt, který potvrdil rovnováhu.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Teorie aukce říká, že se v trhu střídají dvě fáze. Fáze rovnováhy a fáze hledání rovnováhy. Včera jsme rovnováhu našli a potvrdili. Dnešní start seance je jasným úkazem opuštění rovnováhy. Po otevření trhu Dax vytvořil agresivní pohyb o velikosti 125 bodů. Okamžitě prorazil předchozí high a dostal se i přes HVN 10050, kde se obchoduje nyní. Tato cena by měla rozhodnout o dalším cenovém vývoji. Pokud ji prorazíme, je možné, že bude Dax růst poměrně bez problému na hodnoty 10150 či 10200. Pokud 10050 zafunguje jako resistence, trh by se měl pokusit vrátit k férové ceně 9950.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 14. 7. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!